KONST / Litografier / Färglitografi 11809233
nr 1180 9233
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 256/275, motivet: 38x52
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:26:26
100 kr
250 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin